o nas

Firma Rope Works powstała w 2015 roku zaczynając od realizacji usług w przestrzeni miejskiej, ciągle doskonaląc nasze usługi dotarliśmy do punktu, w którym wykonujemy prace na lądzie jak i na morzu, na turbinach wiatrowych, platformach wiertniczych, statkach oraz innych obiektach przemysłowych – zatrudniając przy tym wielu doświadczonych i certyfikowanych techników dostępu linowego – wszystko po to, aby dostarczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie – będąc pewnym, że przy następnej realizacji, będziemy Państwa pierwszym kontaktem.

usługi

Aby zaoferować najbezpieczniejsze I ekonomicznie uzasadnione rozwiązania dla naszych klientów musimy docierać do miejsc pracy przy pomocy dostępu linowego. Korzystając z wielu lat praktyki w pracach wysokościowych oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie, są to między innymi:

 • Inspekcja oraz naprawa łopat turbin wiatrowych.

  Wewnętrzne oraz zewnętrzne inspekcje i naprawy skrzydeł to dla nas chleb powszedni. Niepokojące dźwięki, zauważalne uszkodzenia lub problemy z odgromieniem? Możemy się tym zająć.

 • Antykorozja. Malowanie oraz prace antykorozyjne.

  Konstrukcje stalowe – nie ważne na lądzie czy na morzu – wszystkie niszczeją – zanim stanie się to istotnym czynnikiem, można temu zapobiec. Możemy Państwu zaoferować piaskowanie, czyszczenie oraz malowanie powierzchni zgodnie z wymaganymi standardami.

 • Mycie, czyszczenie, inspekcje oraz naprawy powierzchni turbin wiatrowych.

  Wycieki oleju? Cieknący system ustawiania łopat? Kiedy problem jest zażegnany możemy przyjechać I zająć się Państwa turbiną, wyczyścimy smar i olej w hubie, zażegnamy problem śliskich i brudnych łopat, wytrzemy wieżę do sucha i zostawimy Państwa konstrukcję wyglądającą profesjonalnie dbając przy tym o środowisko.

 • Budowa, demontaż oraz serwis masztów meteorologicznych I montaż Lidarów.

  Spędziliśmy wiele długich dni montując maszty pomiarowe w Skandynawii zapewniając przy tym obsługę i serwis owych urządzeń – po każdym okresie pomiarowym maszty musialy być również przez nas zdemontowane.
  Jesteście Państwo zainteresowani montażem urządzeń do monitorowania I przewidywania pogody takich jak wiatromierze, czujniki kierunku oraz Lidary? Zapraszamy do kontaktu – na pewno jesteśmy w stanie Państwu pomóc.

 • Wymiana oraz prowadzenie kabli.

  Setki metrów, tysiące opasek – spędziliśmy mnóstwo godzin dbając o to, aby Państwa instalacje były bezpieczne, na miejscu i dbając o to, aby w przyszłości były łatwe w obsłudze – oznakowane jasno I czytelnie.

 • Dokręcanie I naciąganie śrub.

  Roczny serwis śrub i połączeń skręcanych? To dla nas żaden problem – naciągacze do śrub, hydrauliczne klucze dynamomentryczne – zawsze wyposażeni w odpowiedni sprzęt ochrony indywidualnej, szkolenia I narzędzia możemy wykonać serwis zgodnie z Państwa wytycznymi – nie tylko z lin!

Wierzymy, że nie tylko efekt końcowy ma znaczenie – przejrzystość postępu prac, regularne raporty oraz świetny kontakt z naszą firmą jest kluczem do owocnej współpracy. Dziękujemy.

Nie znaleźliście Państwo tutaj usług, którymi jesteście zainteresowani? Prosimy o kontakt – na pewno jesteśmy w stanie pomóc znaleźć Państwu właściwe rozwiązanie.

qhse

Przy realizacji naszych zleceń staramy się dostarczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie, wierząc w to, że takie podejście pozwoli nam otrzymywać jeszcze ciekawsze oferty w przyszłości i będzie to najlepszą metodą reklamy. Zdajemy sobie równiez sprawę, że czas, w którym turbina wiatrowa nie produkuje energii lub Państwa obiekt nie pracuje to ogromna strata pieniędzy, w związku z czym zawsze staramy się być dostępni najszybciej jak tylko to możliwe, aby zacząć realizację Państwa zlecenia.

 

Pracując na wysokości stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo – będąc pewnym, że nasi technicy zawsze wrócą do domu cali i zdrowi – wiemy również, że każdemu wypadkowi w pracy można zapobiec i staramy się utrzymać nasze statystyki na najwyższym pozimie – czyli 0 wypadków.

 

Wszyscy technicy wykonujący zlecenia są przeszkoleni i posiadają ważne certyfikaty. Każda osoba pracująca w dostępie linowym posiada certyfikat IRATA, badania do pracy na wysokości oraz kurs stanowiskowy BHP. Realizując zadania za granicą wyposażami pracowników również w certyfikaty specyficzne dla danego regionu oraz obiektu, na którym są wykonywane prace, tak więc wymagane certyfikaty MIST, VCA, HUET lub GWO są dostępne w portfolio każdego pracownika.

znajdź nas

kontakt


Administratorem Twoich danych osobowych jest ROPE WORKS z siedzibą przy ul. Witosa 3/35; 19-300 Ełk. Dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania.

Mateusz Wiszniewski

mw@ropeworks.pl

+48 511460187

Peter Kil Rasmussen

pkr@ropeworks.pl

+45 61466712

Mateusz Archacki

ma@ropeworks.pl

+48 793287579

POLSKA

Oskara Kolberga 2A

81881 Sopot

DANIA

Skydsbjergvej 43

5463 Harndrup/Middelfart